Kuula otse

Programm

ÄRKAMISAEG
Rauno Märks, Liis Amor ja 40 külalisesinejat igal hommikul. Ehk vähemalt 10 superhitti tunnis ja nii neli tundi järjest. Lisaks uudised, Olav Osolini muusikarubriik, Rain Kelgu põnevad sõnumid laiast maailmast, ettevõtete edetabel, Herbert Vingu ootamatud kõned ja palju muud. Loe rohkem siit.

KELGUGA KOJU
Rain Kelk on stuudios kell 15-18, et vahendada pööraseid sõnumeid laiast maailmast. Lisaks pakume kojusõidu kõrvale uudiseid täistundidel ja muidugi ka rohkelt muusikat. Kuulame, mis hommikusaates põnevat juhtus, kell 16.20 anname ülevaate päevast muusikaajaloos, 16.40 on eetris kultuuriteated, 17.40 tänase päeva laul.  

KIM WILDE 80's SHOW
Kaheksakümnendate superlood popstaari enda poolt esitletuna. Igal laupäeval ja pühapäeval kell 10, kordusena esmaspäeval ja teisipäeval kell 19.

NIGHT FEVER
Reede ja laupäeva õhtul alates kella 19 Retro FM tantsib! Eetris on parim disko, funk, soul ehk kõik, mis korraliku nädalavahetuse juurde kuulub.

BALLAADID PÜHAPÄEVAL
Pühapäeva lõpetab Retro FM rahulikult. Et nädalavahetuse lõpetuseks hoog korralikult maha võtta, oleme oma fonoteegist välja otsinud kõige kaunimad ballaadid. Need on eetris kella 19st alates.

Kell 10 laupäeval ja pühapäeval KIM WILDE 80's SHOW!