"Hommiku Anuga" saates tõdes mees, et varem on pigem loo valmimine kokku langenud Eesti Laulu lugude esitamisega: "Need lood, mis ma olen saatnud, ei ole mitte kordagi olnud selle fookusega kirjutatud, et lähme suurt lava vallutama, lähme nüüd Eesti Laulule ja proovime Eurovisioonile saada. Pigem on see, et sa saad inimesega stuudios kokku, teed mingisuguse track'i, see on hea ja siis kuidagi lihtsalt satub täpselt sellele perioodile, et kuule, tegelikult on Eesti Laul tulemas ja saadame sinna."
Zevakin arvab, et ehk just see ongi varasemalt suuremast edust Eesti Laulul puudu jäänud, lisaks ka ehk veidi õigest loo energiast: "See lugu, mis meil on, pakub energiat. Seda saab laval ka edasi kanda!" Ta usub, et suur roll on ka laval toimuval ning sellel, et kuulaja saaks artistiga samastuda: "Sa pead laval midagi teistsugust pakkuma. See peab teistest kuidagi eristuma ja vaataja peaks kohe meelde tuletama, et see oli nüüd see, mis jäi meelde või oli see, mis minu jaoks kogu asja muutis. Sa ei saa olla fa-fa-fa, ma olen see, vaid pigem näitad, et sul on päris probleemid, sa saad aru, mis teised inimesed mõtlevad, millest nad räägivad. See on väga oluline."
Andrei kallim Kelli-Karita pole varasemalt laulmisega tegelenud, ent valmistub hoolikalt: "Väga hirmus oli ikka, aga praegu on see teekond väga sujuv ja tore olnud. Käin kolm korda nädalas lauluõpetaja juures."
Vaata saadet täispikkuses! Allpool leiad ka nende võistlusloo "Ma ei tea sind", millega nad astuvad üles Eesti Laulu finaalis 15. veebruaril.